Lindeparken - Lindevænget, Vendsysselsvej & Fynsvej

Afdelingen består af 240 familieboliger.

Se lejlighedsoversigt: - Vendsysselsvej 55-67

Oversigt over de typer boliger, der er i afdelingen.

RumPlantegningm2LejeYouSeeA/C VarmeA/C VandIndskud
1Klik her 33,922.008,00160,00196,00144,50  6.000,00
1Klik her 52,642.862,00160,00303,00224,00  9.200,00
2Klik her 45,502.526,00160,00261,00193,50  8.000,00
2Klik her 60,803.286,00160,00349,00258,5010.600,00
2Klik her 61,433.313,00160,00353,00261,5010.800,00
3Klik her 72,383.808,00160,00417,00308,0012.700,00
3Klik her 73,023.536,00160,00420,00310,5012.800,00
3Klik her 86,894.462,00160,00500,00369,5015.200,00
3Klik her 90,504.557,00160,00520,00385,0015.800,00
4Klik her 88,924.549,00160,00511,00378,0015.600,00
4Klik her 89,364.566,00160,00513,00380,0015.600,00

Se lejlighedsoversigt: - Lindevænget 50-64

Oversigt over de typer boliger, der er i afdelingen.

RumPlantegningm2LejeYouSeeA/C VarmeA/C VandIndskud
1Klik her 31,851.884,00160,00208,00135,00  5.600,00
1Klik her 32,141.897,00160,00210,00137,00  5.600,00
2Klik her 43,922.424,00160,00286,00187,00  7.700,00
2Klik her 62,253.364,00160,00405,00265,0010.900,00
3Klik her 73,223.853,00160,00476,00311,5012.800,00
3Klik her 73,513.866,00160,00478,00312,5012.900,00
3Klik her 74,253.900,00160,00483,00316,0013.000,00
4Klik her 88,914.555,00160,00578,00378,0015.600,00
4Klik her 89,204.567,00160,00578,00379,5015.600,00
4Klik her 89,354.575,00160,00580,00380,0015.600,00
4Klik her 89,644.586,00160,00582,00381,0015.700,00

Se lejlighedsoversigt: - Fynsvej 1-19

Oversigt over de typer boliger, der er i afdelingen.

RumPlantegningm2LejeYouSeeA/C VarmeA/C VandIndskud
2Klik her   55,752.974,00160,00307,00237,00  9.800,00
2Klik her   62,563.290,00160,00343,00266,0010.900,00
3Klik her   86,464.363,00160,00475,00367,5015.100,00
4Klik her   88,824.520,00160,00488,00377,5015.500,00
4Klik her   89,284.545,00160,00492,00379,5015.600,00
3Klik her   90,394.566,00160,00496,00384,5015.800,00
4Klik her 118,275.820,00160,00649,00503,0020.700,00

Varme og Vand

Ejendommen opvarmes med fjernvarme.

Varme opkræves via huslejen og varmeregnskabsåret løber fra 1. januar – 31. december.

Koldt og varmt vand afregnes individuelt

Vaskeri

Der er fællesvaskeri i kælderen

TV & internet

Der er indgået aftale med YouSee om levering af grundpakken. Yderligere programvalg og betaling. sker direkte til YouSee.

Du kan til enhver tid opsige aftalen med en måneds varsel.

Programnøgler kan ses her på - YouSee

Køleskab

Du skal selv medbringe et køleskab når du flytter ind.

Vær opmærksom på, at det skal kunne placeres i et højskab i køkkenet.

Husdyr

Husdyrhold er ikke tilladt

Elevator

Nej.

Garage/Carport

Der er mulighed for at leje carport.

Legeplads

Ja.